Изписаха днес Сашко от болница "Пирогов" в София.

Първата му среща е била с екип на NOVA.

Момчето беше настанено в болница след деветдневно издирване и намирането му над Радомир от спасители в планината в събота, 19.11.2022 година.

Сашко е жив и здрав и вече си е вкъщи при своите близки.