Електроснабдяването във всички населени места, където в края на миналата седмица беше въведен ограничителен режим, е възстановено и ограниченията са прекратени.
Нанесените щети вследствие на лошите метеорологични условия, са отстранени. За това информираха в писма до Министерството на енергетиката дружествата "Електроразпределение Юг“ ЕАД и "ЧЕЗ Разпределение България“ АД.
Припомняме, че заради усложнената зимна обстановка, която доведе до аварии в електроразпределителната мрежа, през миналата седмица министърът на енергетиката Александър Николов въведе ограничителен режим за електроснабдяване на някои населени места в областите Софийска, Кюстендил, Благоевград, Смолян, Пловдив и Кърджали.
Зареждане ...


16:06 / 20.12.2021
612







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.