Летният сезон на Витоша официално започна, съобщиха от "Витоша ски" на страницата си във Facebook.
"Очакваме ви от 9:00 с отворени за туристи и колоездачи лифтове Витошко Лале 1 и 2!", обявиха организаторите.
Заради провеждането на състезание по планинско бягане, придвижването и паркирането около хижа Алеко днес е силно затруднено. От "Витоша ски" препоръчват посетителите да паркират на долната станция на Витошко Лале и оттам да започнат своите разходки в планината.
Зареждане ...


09:33 / 31.05.2025
644







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.