На 26 февруари жител на Костинброд съобщил в полицията, че малолетният му син е бил набит от друго момче в района на училище, съобщиха от ОДМВР-София.
Полицейските служители бързо установили самоличността на извършителя.
В присъствието на родител 12-годишният направил пълни самопризнания.
Материалите по случая са подготвени за доклад в прокуратурата с оглед прилагане разпоредбите на чл. 61 от НК.
Зареждане ...


12:27 / 28.02.2025
1448







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.