Синът на зам.-министъра на енергетиката Пламен Данаилов изчезна в Пампорово. Часове, след като баща му призова за помощ в социалните мрежи, стана ясно, че момчето е открито живо и здраво.
"Не съм карал от 2-3 години и с приятелите ми се качихме на черна писта. Те се пуснаха, но аз се отказах, защото ми бе трудна. Качих се пак до началото и се пуснах по червена писта", сподели Алекс за момента на раздялата.
"Не знаех, че ме търсят. След като се събрах с приятелите ми, веднага се обадих на мама, за да й кажа, че я обичам. После се чух със сестра ми и баща ми", допълва Алекс.
15-годишният Алекс изчезнал към 10:30 ч. в четввъртък сутринта и незабавно беше обявен за издирване. След щастливата развръзка майката на момчето разказа в ефира на NOVA за преживения ужас. Алекс пък обясни, че се отделил от групата приятели, с която бил в планината, за да кара ски по по-лека за него писта. Към момента на откъсването му от групата той нямал мобилен телефон у себе си, тъй като го забравил в колата.
След случилото се момчето признава, че е трябвало да бъде по-внимателен, за да не предизвиква тревога у близките си и сред планинските спасители.
Зареждане ...


09:10 / 31.12.2021
682





Сергей Пройчев
на 31.12.2021 г.
Забравило си телефона детето.Майката се притеснила и службите се насрали.Ако беше моето дете дали щяха да си мръднат миризливите задници.
Jorott
на 31.12.2021 г.
Шшшш голям филм стана с тоя дрисляк. 3-4 часа нямали връзка с него, щото се забавлявал и голямо гърмене , голямо нещо, ама нали е синче на друг др.... Трябваше да го накажат и да платят глоби за лигавото му безотговорно отношение!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.