На 26 април малко преди 07, 00 ч. бил подаден сигнал на тел. 112 за паднал от осмия етаж на жилището в което живее 61-годишен перничанин.
Пристигналите на място медицински лица констатирали смъртта му. Извършен е оглед на местопроизшествието в присъствието на съдебен лекар.
Не са констатирани следи от насилие. Тялото е закарано в Съдебна медицина - Перник за аутопсия. Образувано е досъдебно производство и причините за случилото се са в процес на установяване.
Зареждане ...


11:24 / 28.04.2025
1052





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.