Мъж простреля съпругата си и се самоуби в Перник, съобщават от полицията. Сигналът за случилото се е подаден в неделя, около 09:00 ч., когато близки до семейството откриват простреляни мъж и жена в жилището им.
Пристигналите на място служители на реда извършили оглед на местопроизшествието.
Открити са мъртви 57-годишна жена и 61-годишнят й съпруг. По първоначални данни жената е убита, а мъжът се е самоубил с ловно оръжие. Труповете са закарани в Съдебна медицина - Перник за аутопсия. Провеждат се действия по разследването под надзора на Окръжна прокуратура – Перник.
Започнато е досъдебно производство и работата продължава. Според запознати двамата имат едно дете. Работи се по всички възможни версии, сред които и ревност.
Зареждане ...


10:28 / 13.12.2021
361





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.