Мъж е бил заловен да шофира в Перник с 3,37 промила алкохол в кръвта. Това съобщиха областната дирекция на МВР.
Мъжът бил проверен на 24 май около 02,50 ч. на ул. "Отец Паисий" в града.
Дреферът е отчел 3,37 промила. Шофьорът е дал кръвна проба за химичен анализ, а автомобилът му е бил иззет.
Мъжът е задържан за 24 часа.
Зареждане ...


11:03 / 27.05.2025
809







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.