Поради възникнала авария на главна топлопреносна магистрала "Юг" е нарушено топлоснабдяването на 68 сгради в най-големия пернишки квартал "Изток", съобщиха от "Топлофикация". Заради пробив в мрежата е спрян целият клон южно от бул. "Юрий Гагарин".
Аварията се случва ден, след като бе пусната топлата вода на перничани след месец и половина профилактичен ремонт на съоръженията и мрежата на местната "Топлофикация".
От дружеството засега не уточняват кога ще бъде възстановено топлоподаването.
Зареждане ...


11:22 / 06.10.2022
449




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.