Майката, задържана за убийството на двете си деца във Вакарел, е направила опит за самоубийство, след като ги е заклала. Това съобщават от 24 часа.
Както по-рано Sofia24. bg вече писа, полицията разследва убийството на две деца в село Вакарел.
От МВР съобщиха, че сигналът за инцидента е подаден към 14:00 часа днес.
На място са се отзовали полицейски екипи. Извършен е оглед, а в момента се извършват процесуални изследвания и действия под надзора и ръководството на Окръжната прокуратура, съобщиха от ведомството.
По непотвърдена информация майката на двете деца е извършителят на убийството. Тя вече е задържана.
Зареждане ...


18:48 / 01.02.2025
1277





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.