Почина 6-годишното момченце, което беше бито с метална тръба от дядо си в Монтана, съобщи Нова телевизия. Бабата на детето, която също беше пребита, е в много тежко състояние. Тя е настанена в отделението по реанимация в болницата в града с опасност за живота.
Нападението е извършено в апартамент в жилищния квартал "Младост“, където живеело възрастното семейството. 6-годишното внуче било на гости на баба си и дядо си за празниците. След семеен скандал дядото започнал да бие съпругата си и детето. Момченцето е откарано в монтанската болницата в кома с голяма кръвозагуба.
След побоя 66-годишният мъж опитал да избяга с колата си и да се самозапали. Спасен е и е настанен в "Приогов" с 30% изгаряния. Автомобилът му е изгорял напълно. Какво обаче е провокирало жестокостта му все още се изяснява.
Зареждане ...


12:24 / 03.01.2022
540





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.