Кметството в село Калугерово вече си има пощенска кутия за писма до Дядо Коледа.Тя е поставена в сградата и тази година хората от кметството с радост ще приемат интересните писма с желания за подаръци. 

После с още по-голямо удоволствие писмата ще бъдат предавани на белобрадия старец.

Всяко едно от децата, което е изпратило писмо до Дядо Коледа, задължително ще получи писмо на Рождество Христово пред елхата в центъра на Калугерово, съобщава Агенция "Фокус".