37-годишният парашутист, паднал край Ботевград тази сутрин, е приет в крайно тежко състояние в болница "Св. Анна" в София, съобщиха от лечебното заведение.
Пациентът е с опасност за живота. Има травми на лумбални прешелени и е пренасочен към КАИЛ (реанимация) на болницата.
"Не се потвърдиха подозренията за фрактури на таза", допълват от болницата.
Зареждане ...


12:43 / 23.10.2024
1153



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.