На 10 януари жител на Самоков е подал сигнал, че около 17.30 часа същия ден е бил нападнат и ограбен. От ОДМВР-София съобщиха, че потърпевшият е разказал, че непознат мъж го е заплашил с брадва и насила е изтръгнал мобилния телефон от ръката му.
Криминалистите от РУ-Самоков са предприели незабавни оперативно-издирвателни действия, в резултат на които бързо разкрили и задържали извършителя.
46-годишният самоковец предал отнетата вещ. След доклад на събраните доказателства в прокуратурата му е повдигнато обвинение и наложена 72-часова мярка за задържане.
Зареждане ...


11:22 / 13.01.2025
1388







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.