След гонка с полицаи два микробуса катастрофираха в софийското село Равно поле. За пътния инцидент съобщи кметът на населеното място Григор Господинов с публикация в социалните мрежи.
Той информира, че полицията е преследвала криминално проявен, който е шофирал с над 200 км/ч в централните части на населеното място.
Кметът уточнява, че няма пострадали хора. От кадрите става ясно, че са нанесени тежки материални щети.
От пресцентъра на МВР потвърдиха за случая. От силовото ведомство информираха, че няма загинали или пострадали хора.
На мястото на инцидента има полицейски екипи.
Зареждане ...


15:35 / 01.02.2025
1396





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.