На 1 януари около 00.15 часа в района на Т-образно кръстовище в сунгурларското село Костен, поради движение с несъобразена скорост и загуба на контрол, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в бетонна основа за постройка, мотоциклет "КТМ 200", със софийска регистрация, управляван от неправоспособен 16-годишен карнобатлия.
Момчето е настанено в отделение "Неврохирургия" към УМБАЛ – Бургас. То е в кома и с опасност за живота.
Зареждане ...


09:23 / 04.01.2022
509





nedevbs
на 04.01.2022 г.
Никой не може да се бори срещу тъпотията и простащината.За тоз поне няма да ме е яд.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.