Община Самоков, в партньорство с "БалБок Инженеринг“, организира пункт за безвъзмездно предаване на опасни битови отпадъци. Пунктът ще бъде разположен на площада в града и ще работи на 7 април от 10:00 до 16:00 часа, съобщиха от Общината.
Гражданите ще имат възможност да предадат уреди и отпадъци, съдържащи живак (като термометри и прекъсвачи), лакове, бояджийски материали, домакински препарати и химикали, мастила, замърсени опаковки, както и лекарства с изтекъл срок на годност.
Инициативата се реализира за втора поредна година на територията на Самоков.
Зареждане ...


13:03 / 24.03.2025
864







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.