Инцидент с петокласник от Перущица - момчето е със сериозни изгаряния на краката след като е играл в двора на училище "Петър Бонев" в Перущица.
Детето е попаднало на изхвърлена незагасена жар. Отпадъците от пелетите от училищния котел инцидентно са били изхвърлени в необезапасена яма, обясниха от училището.
Тази сутрин детето е оперирано в клиниката по изгаряния в Университетската болница в Пловдив.
Зареждане ...


11:19 / 02.12.2021
417







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.