Хванаха дрогиран шофьор с коктейл от наркотици в град Левски, съобщиха от полицията. Тази нощ на улица "Веслец", е спрян автомобил, с водач на 23 години.

От извършена проверка с "Дръг тест 5000“, е установено, че той шофира след употреба на метамфетамин, амфетамин и кокаин.

На шофьора е издаден талон за медицинско изследване. Той не е дал кръв за лабораторна обработка и е задържан за срок до 24 часа.