10-годишно дете си призна, че е откраднало три таблета от магазин на мобилен оператор в Своге, съобщиха от ОД на МВР в София.
Служителите на реда са разкрили, че автор на престъплението е 10-годишно момче.
В присъствието на родител малолетният направил пълни самопризнания, а откраднатите вещи били върнати в магазина.
Материалите по случая са докладвани в прокуратурата.
Зареждане ...


12:58 / 09.11.2022
594




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.