На 25 март около 13 часа в РУ-Самоков са получили сигнал от местна жителка, че е забелязала мъж да стреля с пушка по безстопанствени котки, обитаващи междублоково пространство в жк. "Самоково“.
Полицейските служители реагирали незабавно и бързо установили извършителя, съобщиха от ОДМВР-София. От 68-годишния самоковец е иззета регистрирана пневматична пушка и му е съставен акт по Закона за оръжията, боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия.
По случая е регистрирана преписка.
Зареждане ...


10:57 / 26.03.2025
999





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.