На входа на Владая има зверска катастрофа с поне една кола. За това сигнализира читател на Sofia24.bg. От пресцентъра на МВР потвърдиха за инцидента. Сигналът е получен в 18:50 ч. Шофьорите са откарани за лечение в болнични заведения. Няма информация за тяхното състояние.

В момента разрязват автомобила на две, за да извадят шофьора, чието състояние не е ясно, казаха очевидци за медията ни.

Пътят от Перник към София през Княжево е спрян.

От София към Перник се осъществява бавно в една лента. На мястото има две пожарни и една линейка.