11-годишно момиче почина в столично училище, потвърдиха за "Фокус" от СДВР.
Детето е припаднало тази сутрин, а сигнал към Спешна помощ е подала медицинската сестра в учебното заведение.
Линейката е пристигнала за минути, но медиците само констатирали смъртта на детето.
Зареждане ...


14:37 / 19.11.2024
763





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.