12-годишно момиче е паднало в шахта в района на комплекс "Червено знаме" в София. Това потвърдиха от МВР за ФОКУС.
Сигналът за инцидента е подаден около 17:00 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ
Детето е транспортирано за преглед в УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов". То е контактно и адекватно, съобщиха от лечебното заведение за ФОКУС.
Към момента се изясняват причините и обстоятелствата около инцидента.
Зареждане ...


20:08 / 24.06.2026
57





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.