За голямо задръстване на Околовръстното шосе в посока Казичене, съобщиха очевидци във Facebook.
В групата "Катастрофи в София" беше публикувана и снимка.
"Задръстването е над 4 км", добавиха шофьори.
"Вземете им колите, върнете им овцете", написа мъж в коментарите под публикацията.
Зареждане ...


09:56 / 21.05.2025
766




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.