Мъж загина в адска среднощна катастрофа в София. Тежкият инцидент е станал два часа след полунощ на столичния булевард "Владимир Вазов".

От СДВР уточниха, че инцидентът е настъпил, след като автомобила е самокатастрофирал. Водачът и пътникът в автомобила били ранени и заради това откарани в лечебни заведения.

"Малко по-късно пътникът от автомобила е починал в болницата", поясниха от СДВР пред БЛИЦ.

От там уточниха още, че причините за тежкия инцидент още се изясняват. Според свидетели колата  била разполовена.