Ул. "Опълченска" отново е езеро. Това написа общинският съветник от ГЕРБ-СДС в СОС Антон Хекимян във Facebook.
Той публикува снимки и видео в социалната мрежа и добави:
Пак спукана тръба! Гейзерът беше този вторник! Сега е гьол!
Знам, че за този обект това вече не е новина, а всекидневие.
Гражданите ми изпратиха видео и снимки!
Припомняме, че в края на месец февруари граждани подадоха сигнал, че има и спукана тръба при извършването на ремонтните дейности.
"След първия сигнал незабавно започнаха да копаят малко по на дълбоко и резултатът е спукана тръба и спряно водоподаването в района", посочиха те в изявлението си.
Зареждане ...


17:40 / 27.03.2025
1055




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.