Демонстрация в подкрепа на Палестина и Ливан се проведе в София – пред Съдебната палата.
Демонстрантите развяваха знамето на Палестина и скандираха "свобода за Палестина" и "не на бомбите в Ливан".
В проявата участваха както араби, така и българи. Подобни демонстрации има всяка седмица в различни европейски градове.
От Федерацията на ционистите в България заявиха, че действията на Израел са в отговор на нападението на "Хамас" срещу цивилни в Израел на седми октомври миналата година.
Протестиращите в подкрепа на Палестина и Ливан декларираха, че демонстрациите им ще продължат, предаде bTV.
Зареждане ...


20:17 / 05.10.2024
1198





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.