Двама мъже са арестувани в София от полицията по подозрение, че са ограбили две 14-годишни момчета. По случая тече досъдебно производство. 

Родителите на децата са обяснили, че в района на булевард "Княгиня Мария Луиза"  двама непознати след заплаха са взели от момчетата голяма сума пари. В резултат на издирване от полицаите от Второ РПУ, двамата извършители са установени и задържани в София. Те са на 23 и 24 години с регистрации в полицията за различни престъпления. Наложени са мерки за неотлонение за 24 часа.

Работата по случая продълржава.