Арестуваха 38-годишен мъж, обирал църкви и магазини. Той е задържан след поредната му атака в ж.к. Лагера.
Мъжът първо обрал дарения в местната църква, а след това взел лаптоп от фитнес. Там е заснет от охранителна камера. При обиска в дома му са открити крадените вещи, посочват от NOVA.
Арестуваният е бивш затворник. Изтърпял е присъда за наркотици и кражби.
Зареждане ...


12:28 / 16.01.2025
1121






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.