По нареждане на кмета София Йорданка Фандъкова аварийни екипи на Столична община са изпратени във връзка с издирването на изчезналия 12-годишен Александър в Перник.
Екипите за търсене и спасяване са оборудвани с две големи термокамери, дрон с термокамера и уред с камера за търсене.
На място е изпратен и алпийски отряд с УТВ.
Аварийните екипи на общината се ръководят от Красимир Димитров, директор на Аварийна помощ и превенция към Столична община.
Зареждане ...


10:35 / 12.11.2022
581





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.