Екипите на дирекция "Аварийна помощ и превенция“ на Столичната община почистиха ледени висулки, които са се образували на транспортни надлези и мостове. Тази нощ са били отстранени ледени късове от надлези на бул. “България“, на бул. "Александър Малинов" и бул. "Цариградско шосе"., съобщиха от Столична община.

През деня продължава извършването на обходи на терен от аварийните екипи за висулки и заледявания. С повишаване на дневните температури започва и стопяване на снега и леда и образуване на висулки на покривите.

Напомняме на собствениците на сгради да проверят съответните си сгради и да предприемат действия при необходимост.