Автобус и тролейбус от градския транспорт се удариха при метростанция "Хаджи Димитър", научи Sofia24.bg. Снимки от инцидента бяха публикувани в две големи групи във Facebook.
В тази на градският транспорт написаха: "Изпочупиха ги тия двуетажни автобуси...
2603 и 1625...Метростанция "Хаджи Димитър".
Към момента няма информация за пострадали хора.
Ето част от коментарите под снимките:
- И както няма части за тях, са с още един по-малко.
- Тези двуетажни автобуси са през седмица в подобни групи...Ще остане ли поне един до края на годината.
- Не останаха!
- Сега ще изкарат тролея виновен, че е свалил прътите и онзи не ги е видял и се е нанизал на тях.
Зареждане ...


20:18 / 28.10.2024
2055







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.