Автобус на градския транспорт по линия №305 е поднесъл на лед и се е блъснал в електрически стълб в ж.к. "Младост 3“ в София, видя Sofia24.bg от публикация в група във Facebook.
Инцидентът е станал днес вечерта срещу сградата на районната администрация в "Младост 3“. Автобусът е завивал по ул. "Свето Преображение“, на мястото на произшествието не е имало хора.
Зареждане ...


22:18 / 22.01.2024
1247





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.