Автомобил се е запалил на АМ "Тракия". Това потвърдиха от ОДМВР - София.
Инцидентът е станал малко преди 12 часа днес на 27-мия км от магистралата в посока Бургас.
На мястото са пристигнали екипи на пожарната. Пожарът е възникнал по време на движение. Към 12:30 от ОДМВР-София съобщават, че няма пострадали и пламъците вече са погасени.
Бъдете внимателни!
Зареждане ...


12:00 / 06.02.2025
1167







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.