Кола се запали на бул. "Цариградско шосе" в София. Кадри от инцидента бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Facebook, видя Sofia24.bg.
Сигналът е подаден в 15:56 часа.
На място е изпратена една кола на пожарната, съобщиха от ГД Пожарна безопасност и защита на населението за Sofia24.bg.
Към момента няма данни за пострадали хора или опасност за други автомобили.
Зареждане ...


16:28 / 17.04.2025
1237






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.