Кола се запали на бул. "Цариградско шосе" в София. Кадри от инцидента бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Facebook, видя Sofia24.bg.

Сигналът е подаден в 15:56 часа. 

На място е изпратена една кола на пожарната, съобщиха от ГД Пожарна безопасност и защита на населението за Sofia24.bg

Към момента няма данни за пострадали хора или опасност за други автомобили.