Автомобил "Тесла" горя преди минути в София, научи Sofia24.bg. Инцидентът е станал в квартал "Младост“. Столичанин качи видео във Facebook и написа: "Някой остана без "Тесла".
На мястото незабавно са пристигнали пожарникари. Товаставаясно от публикуваните кадри, на които се вижда, че пристига пожарен автомобил.
Към момента няма данни за пострадали хора.
Зареждане ...


13:31 / 14.01.2025
919






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.