Втора катастрофа е станала в района на автогара "Овча Купел", научи Sofia24.bg. Автомобил и бус са се ударили на трамвайната линия, като по този начин са блокирали движението на трамвай номер 11. Това стана ясно от снимка, която беше публикувана в групата "Катастрофи в София" във Facebook.

Няма данни за пострадали хора, Има нанесени материални щети. 

По-рано днес ви съобщихме за верижна катастрофа между два автомобила и автобус на градският транспорт. Инцидентът стан срещу автогара "Овча Купел", в посока бул. "Тодор Каблешков".