Автомобил излетя от "Цариградско шосе" и се преобърна по таван в локалното, видя Sofia24.bg. Мъж публикува снимка от инцидента в групата "Катастрофи в София" във Фейсбук.

Движението в района е затруднено. Образувала се е километрична опашка.

Шофьорът е откаран в болница. Мъжът е седнал пиян зад волана. 

"Шофьорът загуби контрол. За да го избегна, влязох в локалното. Колата му прелетя през шосето и падайки ме удари. Доколкото разбрах е употребил алкохол", разказа очевидец пред Нова.