Автомобил излетя от "Цариградско шосе" и се преобърна по таван в локалното, видя Sofia24.bg. Мъж публикува снимка от инцидента в групата "Катастрофи в София" във Фейсбук.
Движението в района е затруднено. Образувала се е километрична опашка.
Шофьорът е откаран в болница. Мъжът е седнал пиян зад волана.
"Шофьорът загуби контрол. За да го избегна, влязох в локалното. Колата му прелетя през шосето и падайки ме удари. Доколкото разбрах е употребил алкохол", разказа очевидец пред Нова.
Зареждане ...


10:45 / 30.10.2021
941






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.