Автомобил кацна на мантинелата на ул. "Никола Габровски" и бул. "Доктор Г. М. Димитров“ в София, съобщиха очевидци във Facebook. Снимки бяха публикувани в групата "Катастрофи в София".
Ето част от коментарите на гражданите под фотографиите:
- Целият булевард, чак до 4 километър, се пързалят страшно много.
Не знам от какво е, но преди малко минах и е ужас.
- Алпинизъм в градски условия по булевардите.
- Може си!
Зареждане ...


20:01 / 08.01.2025
1298






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.