Автомобил "кацна" върху мантинелата на Околовръстното шосе в столицата, научи Sofia24.bg. Инцидентът е станал тази сутрин преди отбивката за квартал "Драгалевци". Катастрофата предизвика сериозно задръстване в платното за движение в посока Пловдив. В "Катастрофи в София" беше публикувана снимка от мястото на катастрофата. Фотографията предизвика множество коментар. Ето част от тях:

- Избягвайте Околовръстното! Този е паркирал на мантинелата след Шел-а на "Бояна".

- Поредният отличник. Чудя се, как го правят?

- Лесно! Качваш бавна глава в бърза кола, останалото е въпрос на време, защото просто е пълно с таланти!

- Това не е първият случай, който виждам и винаги се чудя как се прави това?

- С талант...

- Яхни мантинела по избор, спаси трамвай!

- Хора, учете за тези изпити, не плащайте за книжки, а после да летите по мантинелите.

- Книжката не учи на шофьорски умения и адекватна реакция при дадена ситуация.

- Йордан Илиев за това има практика и опит

- Колата е на мантинелата, по какъв начин е станало, не е ясно. Както и да е. И 3-те ленти за движение бяха свободни, но задръстването от бул. "България" за качване на Околовръстното започваше при мол-а. Защо? Защото всеки минава с 10 км/ч покрай колата, за да снима, за да не изпусне нещо интересно, за да направи предпоставка за още 10 катастрофи...