Автомобил помете коли, паркирани на столичния бул. "Шипченски проход", научи Sofia24.bg. Дама публикува снимка в групата "Катастрофи в София" във Facebook. На кадрите се виждат автомобили по които са нанесени материални щети.
Шофьорът е избягал, а хората търсят свидетели.
"Търси се избягалия, който е помел преди малко колите на бул. "Шипченски проход" пред зала "Универсиада", пише жената, която публикува снимката.
"Е, точно там, ако няма нито една камера, която да го е заснела след това, ще бъде много жалко", добави мъж, в коментарите под публикацията.
"Официален сигнал се подава. Има видео наблюдение на Столична община в района", каза друг мъж.
Зареждане ...


13:45 / 23.01.2025
1656





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.