Автомобил е самокатастрофирал на Северната скоростна тангента, в близост до изхода на село Мрамор, посока Чепинци, съобщиха от МВР за Sofia24.bg.

"Шофьорът се е ударил в мантинелата. Леко пострадал е, откаран е за преглед", уточниха още от МВР.

Движението вече е възстановено и се осъществява нормално, съобщиха от АПИ.