Автомобил шофиран от жена се заби в бетоновоз на улица в София. Инцидентът е станал на ул."Жечо Гюмюшев“ в "Младост 3". Снимка на ПТП-то бе качена в групата "Катастрофи в София“.
Публикацията предизвика много коментари във Фейсбук:
"Има едни знаци там и не са за пешеходците! Много хора обаче не знаят какво означават!"
"Бетоновозът е с предимство там"
"Има си знаци, но няма кой да ги гледа"
Зареждане ...


16:16 / 23.11.2021
435





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.