Автомобил се заби в магазин за тапети в столицата, научи Sofia24.bg. Инцидентът е станал на бул. "Константин Величков" и бул. "Тодор Александров". Снимка беше публикувана в групата "Катастрофи в София" във Facebook. Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа:
- Ще си купува килим човека.
- Този магазин какво прави там? Само пречи на свободно движещите се автомобили.
- Жалко за магазина...
- Е, не беше валяло скоро.
- Учудвам се, че този път няма намесен трамвай...
- Луда София.
- Дъждът не е за галфони.
- Тръгнал е за килими, не му се ходи пеша.
В София валя дъжд, а пътните настилки са хлъзгави. Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


14:04 / 06.11.2022
791







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.