Бензиностанции в София предупреждават, че отстъпката от 25 ст. на литър гориво вероятно ще свърши в края на този месец или в началото на декември.
Миналата седмица служебното правителство анонсира, че работи по нова помощ, която този път ще включва и служебните автомобили. Подробности колко ще бъде отстъпката все още не са ясни, предаде NOVA.
Зареждане ...


19:41 / 07.11.2022
667







Лошо куче11
на 07.11.2022 г.
Никой не пуска гювеч.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.