Водач на автомобил е блъснал пешеходец пред Национална следствена служба на бул. "Г.М. Димитров" в София, съобщиха от СДВР за Sofia24.bg.
Сигналът за инцидента е подаден в 11:00 часа. Шофьорът е проверен за алкохол, но пробата му е отрицателна. Пешеходецът е откаран за преглед в лечебно заведение.
Зареждане ...


13:24 / 23.10.2024
1346





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.