Тротоарът по бул."Марко Семов" в София е заринат с боклуци, видя Sofia24.bg.

В близост се намира метростанция "Мусагеница", а начинът да стигнете до нея е, като преодолеете тези препятствия. 

Граждани сигнализират в социалната мрежа Фейсбук, че контейнерът не е достатъчен за нуждите на всички кооперации наоколо и хората оставят боклука си около него.

Сметосъбиращият камион идва веднъж дневно и изхвърля само контейнера, а боклукът около него остава.