Автобус и бус катастрофираха в София. Автобусът е от градския транспорт и се е движел по линия 83. Инцидентът е станал на бул. "България" и бул. "Гоце Делчев" в посока НДК. Снимки бяха публикуванив групата "Катастрофи в София", видя Sofia24.bg.
От снимките става ясно, че бусът се е преобърнал на пътното платно и има разпилени железа. По автобуса има нанесени материални щети. Към момента няма данни за сериозно пострадали хора в катастрофата.
"Човекът от буса е добре!", написаха очевидци в коментарите под снимките.
Въпреки, че автобусът е по средата на кръстовището, шофьорите съобщават, че се минава, движението не е затруднено.
На мястото на катастрофата вече има екип на полицията.
Зареждане ...


10:03 / 18.01.2025
1181





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.