Няколко столични квартала отново останаха без парно и топла вода заради авария, става ясно от сайта на "Топлофикация – София“.

На студено са кварталите "Дианабад“, Красна поляна 3", "Илинден" "Разсадника", както и части от "Младост“3, "Стрелбище", и "Център"-а.

Очаква се в 17 ч. топлоснабдяването да бъде възстановено в "Младост“-3, "Дианабад“ и "Стрелбище“. Три часа по-късно топлото трябва да тръгне и към "Илинден“, "Разсадника“, "Красна поляна“. Очакваното възстановяване на топлото за засегнатите абонати в центъра на столицата пък се очаква да бъде в  23,30 ч.

В началото на месеца авария пак остави пет квартала в София без парно и топла вода.